Miért dobsz közelharcot? Egyenlőre nem állsz közelharcban senkivel. Csak a távolságira van szükségem. Továbbá kezdeményezőt -amit szintén kértem hogy dobj- sem dobtál.
Bocs mivel azt írtad nem vársz tovább Aramilra ezért feltételeztem, hogy azt letudtad, nem mellékesen a szabadságos topicban is jeleztem hogy leghamarabb ma fogok reagálni. Kezdeményezőt azért nem láttál mert később kérted mint ahogy én a reagot írtam. Közelharcit azért dobtam mert leírtam, hogy mire készülök s mivel váratlant húzok a goblinok szempontjából feltételeztem, hogy nem kell.